ZAKLJUČNA ŠOLSKA MAŠA VEROUKARJEV IZ CIRIUS VIPAVA 2019

13. 6. 2019, na praznik Antona Padovanskega smo v cerkvi sv. Štefana v Vipavi obhajali zaključno veroučno sv. mašo, pri kateri so veroukarji s posebnimi potrebami dejavno sodelovali, in sicer s svojimi prošnjami, zahvalami in pesmicami. Vsako leto je čas priprave na omenjeno mašo čas veselja, pričakovanja in neučakanosti. S katehistinjo Lejlo Irgl začnejo z »delom« takoj po veliki noči, saj ti otroci potrebujejo več časa. So pa zato tako zelo hvaležni. Letos je redno obiskovalo verouk 16 otrok.
Na tem mestu gre zahvala ge. Lilijani Tomažič, socialni delavki, za vso pomoč, predvsem koordinacijo s starši, ravnateljici CIRIUS Vipava, ge. Kristini Bratina in seveda g. župniku, Alojzu Furlanu. Največja zahvala pa gre veroukarjem in njihovim staršem, brez katerih tako lepega dogodka ne bi bilo.