ZAKLJUČNA ŠOLSKA MAŠA VEROUKARJEV IZ CIRIUS VIPAVA 2024

V četrtek, 6. 6. 2024, je veroučna skupina iz CIRIUS Vipava pripravila zaključno šolsko mašo. Nanjo se otroci pripravljajo z velikim veseljem in navdušenjem. Pri maši sodelujejo s prošnjami in zahvalami, ki jih skupaj pripravimo, in pesmicami, ki se jih učijo prek celega šolskega leta, intenzivne priprave pa se začnejo slaba dva meseca pred mašo. Letos smo k sodelovanju povabili tudi dijake in dijakinje iz dijaškega doma Škofijske gimnazije Vipava, ki si s svojimi glasovi in kitarami okrepili in obogatili naše petje. Vzdušje pri maši je bilo nabito s čustvi in energijo. Hvaležna sem jim, da me skozi vse leto in še posebej ob tej priliki napolnjujejo s svojimi iskrenimi in nenarejenimi mislimi in dejanji. Zahvaljujem se vsem, ki so mi kakorkoli pomagali izpeljati letošnjo šolsko mašo.

Lejla Irgl, katehistinja